NITROMAX Sp. z o.o. Azotowanie Przyjazne Środowisku

Aktualności

Wizytacja gości z „kraju kwitnącej wiśni”

By / Bez kategorii / Możliwość komentowania Wizytacja gości z „kraju kwitnącej wiśni” została wyłączona
Wysoka ocena – nowe zamówienia

W marcu b.r. w naszej firmie w Olkuszu miała miejsce wizytacja gości znamienitej firmy z Japonii na czele z Dyrektorem do Spraw Techniki. Firma zajmuje się koordynacją kooperantów dla odbiorców głównie japońskich z branży motoryzacyjnej w Europie. Na bazie poczynionych obserwacji i kontroli uzyskaliśmy 10 – NAJLEPSZĄ!!! ocenę kooperanta oferującego azotowanie narzędzi kontrolujący byli pod wrażeniem prostoty i zarazem efektywności działania procedur technologicznych, systemu zapewnienia jakości oraz  organizacji dostaw. Na bazie tej wizyty uzyskaliśmy pierwsze zamówienie na obróbkę narzędzi dla firmy produkującej podzespoły podwozia.

Nowy rok – nowy klient

By / Bez kategorii / Możliwość komentowania Nowy rok – nowy klient została wyłączona

W styczniu b.r. nawiązaliśmy współpracę z nowa firmą i nowa branżą – jest to poddostawca elementów do pojazdów ciężkich o bardzo specyficznych wymaganiach. Pierwsze próby specjalnych powłok „multi- treat” zakończyły się sukcesem. Potwierdziły to badania laboratoryjne. Detale zostały przekazane do badań eksploatacyjnych. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

Nowi klienci, ciekawe aplikacje

By / Bez kategorii / Możliwość komentowania Nowi klienci, ciekawe aplikacje została wyłączona

Od stycznia b.r. jesteśmy jedynym w kraju wykonawcą azotowania modyfikowanego na detalach stosowanych do komponentów osprzętu silnika dla klienta z Doliny Lotniczej.

Mimo stosunkowo dużej odległości i istotnych kosztów transportu pozyskaliśmy nowego klienta z branży energetycznej z pólnocno-wschodniej Polski.

Aktywizuje sie na powrót rynek azotowania form dla wielu producentów w narzedziowniach bydgoskich. Odnowiliśmy współpracę ze znanymi firmami w tej branży z perspektywą na bardzo wysoki wzrost obrotów w b.r.

Duży może więcej!

By / Bez kategorii / Możliwość komentowania Duży może więcej! została wyłączona

W IV kwartale 2015 rozpoczelismy z sukcesem współpracę w zakresie azotowania i pokrywania walców do walcarek w branży metali kolorowych o długości do 3000mm i masie 2800 kg oraz kół zębatych o średnicy do 1200mm i masie ponad 1000kg dla producenta maszyn wydobywczych z Dolnego Śląska.

Laboratorium pracuje

By / Bez kategorii / Możliwość komentowania Laboratorium pracuje została wyłączona

Nasze laboratorium metalograficzne w grudniu b.r. wykonało setną analizę metalograficzną na próbce powierzonej przez klienta z branży motoryzacyjnej.

Nowe technologie

By / Bez kategorii / Możliwość komentowania Nowe technologie została wyłączona

W pażdzierniku b.r. w naszym zakładzie w Olkuszu zakończone zostały próby i rozpoczęte świadczenie na szeroką skalę usług azotonawęglania i azotoutleniania detali ze stali niskoweglowych. Główni odbiorcy to zakłady z branży produkcji maszyn rolniczych oraz przemysł wydobywczy.